Дослідження і розробка

Аналіз міцності конструкції

Аналіз міцності конструкції включає аналіз міцності лінійних та нелінійних елементів конструкції, а також деформації на рівні комплексів/великих вузлів транспортних засобів. З метою досягнення цільових статичних та динамічних критеріїв проектування, здійснюються циклічні проектування і аналіз на затверджених транспортних засобах.

Гідро-газодинаміка

Відділ обчислювальної гідро-газодинаміки здійснює аналізи рідин і тепла в цілому ряді сфер – від аеродинамічних характеристик транспортного засобу до роботи агрегату охолодження двигуна, вихлопу, накопичення бруду навколо дзеркал.

Шум-Вібрація

У сфері шуму-вібрації ведуться дослідження для покращення структурних вібрацій та/або комфортно-критичних вібрацій на транспортних засобах, та для вирішення акустичних проблем всередині ТЗ.

Динаміка ТЗ

На підставі дослідження динаміки транспортного засобу, випробовуються підвіска і ходові характеристики. На етапі розробки пілотної моделі можна прослідкувати чи задовольняються експлуатаційні показники щодо прискорення, гальмування, рух ута підйому схилом, долання перешкод, проїзд через канави тощо.