Otokar Kent Electra

Цього року Otokar розпочав виробництво 12-метрової моделі електричного автобусу KENT. З цим новим поколінням міських транспортних засобів компанія Otokar пропонує рішеннядля міських перевезень, що сприяє сталому розвитку міст та допомагає підприємствам і адміністраціям міст покращити якість життя міського населення. Важливим фактором є постійні випробування та зацікавленість у Kent Electra. Kent Electra буде випускатися різної довжини: 10.8, 12 та 18 метрів.

Розумний автобус: CoMoSef

Otokar, KoçSistem та İSBAK реалізували Спільний проект мобільного зв’язку майбутнього (Co-MoSeF); інноваційний проект розумних мобільних інтернет-технологій. Метою цього проекту, що здійснюється відповідно до міжнародної програми Celtic-Plus агентства Eureka Європейського Союзу, – безпечне керування на основі передачі даних про дороги, погодні умови та рух транспорту. Завдяки цій системі, розробленій відповідно до проекту, метою якого є створення розумних дорожніх мереж майбутнього, транспортні засоби матимуть змогу підтримувати зв’язок один з одним, зв’язуватися з придорожніми постами, та отримувати інформацію в реальному часі з систем регулювання дорожнього руху. Дані, що будуть отримуватися через CoMoSeF, дозволяючи регулювання руху у великих містах, будуть використовуватися для підвищення безпеки на дорозі та підтримки регулювання руху. Планується надавати цю інформацію водієві, пасажирам та органам з регулювання дорожнього руху через мобільні додатки та сервіси.

Електричний автобус

Перший турецький електричний автобус Doruk Electra, пропонує екологічно безпечну роботу, менший рівеньшуму, зменшені експлуатаційні витрати та більшу ефективність.
З нульовими викидами та дуже низьким рівнем шуму і вібрації Doruk Electra може повністю заряджатися від 6 до 8 годин; також, завдяки вбудованому зарядному пристрою, автобус можна заряджати під час очікування на автобусних зупинках. Пробіг автобуса на повному заряді складає 280 км, і його можливо збільшити на 30-40% періодичними підзарядками протягом дня. Маючи вбудований зарядний пристрій, автобус Doruk Electra не потребує додаткового зарядного пристрою, і може заряджатися в будь-якому місці, що має облаштовану 3 фазну електромережу.
Перший турецький електричний автобус Doruk Electra був представлений у 2012 році.