NAVIGO LF

NAVIGO LF вміщує до 63 пасажирів і з легкістю маневрує, завдяки компактним пропорціям: 8.40 метрів довжини та 2.30 метрів ширини. Його розміри ідеальні для поїздок у старих центральних районах міста з вузькими, звивистими вулицями, при цьому має високу пасажиромісткість.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

Компактні розміри NAVIGO LF сприяють безпроблемні поїздки в будь-якій частині міста.

NAVIGO LF вміщує до 63 пасажирів і з легкістю маневрує, завдяки компактним пропорціям: 8.40 метрів довжини та 2.30 метрів ширини. Його розміри ідеальні для поїздок у старих центральних районах міста з вузькими, звивистими вулицями, при цьому маючи високу пасажиромісткість.

Двигун стандарту Euro 6 з високим крутним моментом для легкого підйому на схили.

Дизайн

Розумний і надійний партнер для поїздок центром міста, NAVIGO LF має обладнання салону та схему розташування для безперешкодного доступу та пересування.

Схема розташування салону NAVIGO LF розроблена для комфорту та задовольняє повсякденні потреби маршрутного автобусу.

Низька підлога, пандус для осіб з обмеженими можливостями та двоє широких подвійних дверей, що відчиняються назовні, забезпечують легку посадку та висадку пасажирів. Після посадки в салон автобусу, пасажири насолоджуються сучасними, витонченими та комфортними сидіннями. Подорожуючи поодинці або групами, пасажири можуть з легкістю пересуватися по просторому салону, навіть з валізами.

Схема розташування та двигун пристосовані для маршрутних перевезень.
Кабіна водія, відділена від салону пасажирів, простора та забезпечує відмінні умови керування. Ця конфігурація і велика кількість місць NAVIGO LF, робить цей автобус ідеальним для маршрутних перевезень.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.