AGILO C

Agilo C вміщує до 63 пасажирів і з легкістю маневрує, завдяки компактним пропорціям: 8.40 метрів довжини та 2.30 метрів ширини. Його розміри ідеальні для поїздок у старих центральних районах міста з вузькими, звивистими вулицями, при цьому має високу пасажиромісткість.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

Компактні розміри Agilo С сприяють безпроблемні поїздки в будь-якій частині міста.

Agilo C вміщує до 63 пасажирів і з легкістю маневрує, завдяки компактним пропорціям: 8.40 метрів довжини та 2.30 метрів ширини. Його розміри ідеальні для поїздок у старих центральних районах міста з вузькими, звивистими вулицями, при цьому маючи високу пасажиромісткість.

Двигун стандарту Euro 6 з високим крутним моментом для легкого підйому на схили.

Дизайн

Розумний і надійний партнер для поїздок центром міста, Agilo C має обладнання салону та схему розташування для безперешкодного доступу та пересування.

Схема розташування салону AGILO C розроблена для комфорту та задовольняє повсякденні потреби маршрутного автобусу.

Низька підлога, пандус для осіб з обмеженими можливостями та двоє широких подвійних дверей, що відчиняються назовні, забезпечують легку посадку та висадку пасажирів. Після посадки в салон автобусу, пасажири насолоджуються сучасними, витонченими та комфортними сидіннями. Подорожуючи поодинці або групами, пасажири можуть з легкістю пересуватися по просторому салону, навіть з валізами.

Схема розташування та двигун пристосовані для маршрутних перевезень.
Кабіна водія, відділена від салону пасажирів, простора та забезпечує відмінні умови керування. Ця конфігурація і велика кількість місць Agilo C, робить цей автобус ідеальним для маршрутних перевезень.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.