e-CENTRO

eCENTRO – екологічний та потужний міський електричний автобус.

Компактний дизайн e-CENTRO подібний на культові турецькі мікроавтобуси Otokar 70-х років.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Тип пального

Дальність ходу

Розмір

ТИХИЙ ТА ЕКОЛОГІЧНИЙ

Завдяки своїм компактним розмірам e-CENTRO пропонує екологічно чисте та доступне рішення для історичних районів і туристичних районів міст із вузькими вулицями та зонами з нульовими викидами.

Його компактні розміри забезпечують високу маневреність. Завдяки електродвигуну з максимальною потужністю 200 кВт і максимальним крутним моментом 1200 Нм 6.6-метровий e-CENTRO не поступається продуктивності навіть на найкрутіших пагорбах.

Автобус характеризується своєю легкістю та низькими експлуатаційними витратами, що важливо для громадського транспорту. Літій-іонні батареї NMC потужністю 110 кВт e-Centro можна повністю зарядити всього за 1.5 години, забезпечуючи запас ходу 200 км на одному заряді. Також доступна бортова зарядка. Крім того, функція рекуперативного гальмування дозволяє рекуперувати до 25 відсотків енергії від гальмування та уповільнення в міському русі.

КОМФОРТ

Розташування акумуляторів під підлогою створює широкий і просторий салон, що дозволяє автобусу перевозити до 32 пасажирів. Завдяки конструкції з низькою підлогою e-CENTRO забезпечує комфортні поїздки для всіх пасажирів, включаючи людей з інвалідністю.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.