e-KENT ARTICULATED

e-KENT ARTICULATED – електричний та екологічно чистий автобус, що стане бездоганним вибором для міських перевезень, а його стильний та сучасний дизайн стане оригінальною візитівкою вашого міста серед пасажирського транспорту.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Тип пального

Розмір

Макс. крутний момент

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТА ЕКОЛОГІЧНИЙ ЧИСТИЙ

e-KENT ARTICULATED – електричний та екологічно чистий автобус, що стане бездоганним вибором для міських перевезень, а його стильний та сучасний дизайн стане оригінальною візитівкою вашого міста серед пасажирського транспорту. Автобус 
e-KENT ARTICULATED обладнаний чотирма широкими розсувними дверима, що дозволяє швидко та безпечно здійснювати посадку та висадку пасажирів.
e-KENT ARTICULATED з електричним кондиціонером забезпечує комфортні умови для подорожей при будь-якій температурі за бортом.

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІСТА

e-KENT ARTICULATED довжиною 18.75 метрів має високу маневреність на міських дорогах, вміщує близько 100 пасажирів в комфортному салоні та відповідає вимогам мегаполіса. Технічні характеристики автобуса, а саме двигун потужністю 410 кВт та ємністю акумулятора на вибір (350/490/560 кВт-год) дозволять створити комфортні та безпечні умови для пасажирів та водія на дорогах з інтенсивним трафіком.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.