e-KENT C

Нове покоління повністю електричних автобусів Otokar задовольняє вимоги міського транспорту майбутнього. Безшумний міський автобус з нульовими викидами відпрацьованих газів та низькими експлуатаційними витратами…

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Акумулятор

Дальність ходу

Акумулятор

Акумулятори: розташовані на даху, стандартна версія e-KENT C оснащена 4 модулями, кожен модуль має 7 високоефективних літій-іонних акумуляторів, загальною ємністю 300 кВт/г. Акумулятори приводяться в дію блоком управління та можуть безпечно експлуатуватися в широкому температурному діапазоні. Ефективне пряме рідинне охолодження подовжує термін їх служби.

Зарядка в автобусному парку

Режим зарядки в автобусному парку: повна зарядка за 4 години, що забезпечує безперебійний автономний рух на 300 км, що не потребує спеціалізованої інфраструктури на маршруті.

Комфорт від управління

Тихий і комфортний e-KENT C буде зручний як для водія, так і для пасажирів в місті.

e-KENT C показник нового курсу компанії Otokar з переходом до нового дизайну міських транспортних засобів. Його чіткі та динамічні лінії, характерні LED фари та великі глянцеві поверхні складають основу нової концепції. Впізнаваний стиль з першого погляду – оригінальній і практичний.

Зручна у використанні та ергономічна кабіна e-KENT C забезпечує чудовіі робочі умови для водія, особливо у напруженому вуличному русі центром міста. В центрі панелі приладів розташований цифровий екран зі стандартними покажчиками, що дозволяє швидко переглядати усі ключові дані про ТЗ: рівень заряду акумулятора, пробіг до заряду та характеристики ТЗ. Для більшої зручності водіння, підвищення безпеки та кращого огляду, автобус оснащений камерами заднього виду з моніторами замість стандартних дзеркал.

Продуктивність

Нове покоління повністю електричних автобусів Otokar задовольняє вимоги міського транспорту майбутнього.

Компанія Otokar чітко зосереджена на майбутньому, пропонує рішення для міських перевезень, що сприяє сталому розвитку міст та допомагає покращити якість життя міського населення.
e-KENT C – інноваційний електричний транспортний засіб, використовує сучасну технологію ElectricDRIVE, має більш ефективну систему зарядки.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.