KENT C ARTICULATED

Двосекційний автобус Kent C розроблений для застосування у години-пік, коли підвищений пасажиропотік, для підвищення рентабельності експлуатаційних підприємств за рахунок перевезення більшої кількості пасажирів. Завдяки великим подвійним переднім, заднім та середнім дверям, усі пасажири можуть легко та комфортно заходити та виходити з автобусу. Його елегантний салон може вміщувати до 164 пасажирів. Він також відзначається роздільною зоною для пасажирів з дитячими колясками та інвалідними візками. Двигун DAF, що встановлений на цій моделі, – економічний та має великий моторесурс. Автоматична трансмісія, EBS та ECAS підвищують маневреність автобуса та допомагають водієві управляти ним плавно і безпечно на міських дорогах.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

Доступні 2 варіанти довжини (18 м та 18.75 м). Двосекційний автобус Kent C Articulated – оптимальне рішення для повсякденного міського транспорту.

Двосекційний автобус Kent C має високу пасажиромісткість (до 164 пасажирів) в лінійці міських автобусів Otokar. Його розмір – ідеальний для перевезень у години пік, що робить перевезення рентабельним для експлуатаційних підприємств. Завдяки великим подвійним переднім, заднім та середнім дверям, усі пасажири можуть легко заходити та виходити з автобусу.

Комфорт

Комфортна та безпечна щоденна поїздка в будь-який час для будь-кого – першочергові пріоритети.

Двосекційний автобус Kent C пропонує пасажирам функціональний інтер’єр з кондиціонерами. Механічний пандус для інвалідних візків та різні конфігурації платформ для дитячих візків забезпечують простий доступ для людей з обмеженими можливостями та пасажирів з дітьми. Велика площа пасажирського відділення та світлий інтер’єр (який можна конфігурувати декількома способами) забезпечує легке пересування пасажирів для комфортної поїздки.

Безпека

Двосекційний автобус Kent C розроблений з урахуванням вимог до безпеки перевезень.
Ергономічна та комфортна зона водія забезпечує найкращі робочі умови. Автоматична трансмісія, EBS та ECAS підвищують маневреність Kent C та допомагають водієві управляти ним плавно і безпечно на міських дорогах. В автобусах використовується економічне та екологічно безпечне нове покоління двигуна Euro 6.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.