KENT C CNG

Надійність, перевірена на практиці, низькі експлуатаційні витрати та просторий салон, робить Kent C CNG економічним рішенням для оптимізації вашого автобусного парку. Просторий та практичний, Kent C CNG доступний з 2 або 3 дверима, різної довжини та різної кількості місць, що дозволяє адаптувати його до ваших потреб. Салон витончений, має сучасно оснащену зону водія, що відповідає усім сучасним ергономічним критеріям. Незалежна підвіска передніх коліс та використання технологій безпеки, таких як ABS, EBS та ASR, забезпечує плавний рух.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

12-метрова версія Kent C з двигуном на природному газі, відповідає вимогам міського транспорту.

Відповідно до вимог стандарту Euro 6, Kent C CNG відрізняється низькими викидами відпрацьованих газів (СО2 та забруднюючих часток), низькими експлуатаційними витратами та тихим двигуном. Як і у версії з дизельним двигуном, модель Kent C на природному газі має обладнання для легкого доступу пасажирів: низька підлога, пандус і платформа для інвалідних візків і дитячих колясок.

Комфорт

Kent C CNG може мати різноманітні схеми конфігурації сидінь. Автобус має світлий, витончений інтер’єр, може комплектуватися надміцними антивандальними сидіннями, що гарантує комфортне та безпечне перевезення пасажирів. Кабіна водія відповідає вимогам з ергономіки робочого місця та оптимізована для найкращих умов роботи.
Незалежна підвіска передніх коліс та використання ABS, EBS та ASR забезпечує безпечний рух водія та пасажирів міськими вулицями.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.