KENT C

Перевірена надійність, низькі експлуатаційні витрати та інтер’єр з простором до 101 пасажира роблять Kent C 12 метрів економічним рішенням для оптимізації вашого автобусного парку. Просторий та практичний, Kent C випускається з 2 або 3 дверцятами, різної довжини та різною конфігурацією сидінь, що дозволяє адаптувати його потужність до ваших потреб. Внутрішній салон елегантний і має сучасну повністю обладнану зону водія, яка відповідає сучасним ергономічним критеріям. Незалежна підвіска переднього колеса та використання технологій активної безпеки, таких як ABS, EBS та ASR, забезпечують плавний та стійкий рух.

Категорія:

Двигун

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

Висока потужність і низькі експлуатаційні витрати Kent C гарантують чудову ефективність.

Kent C – це раціональний вибір для зменшення експлуатаційних витрат.
Доступний у 2 довжинах (10,80 м та 12 м), Kent C – це надійний, економічний та швидко вигідний автомобіль завдяки високій місткості (до 101 пасажира). Обидва розміри можуть бути оснащені дизельним двигуном.

Безпека

Функціональний дизайн та надійність у поєднанні з відмінним комфортом на борту.
Kent C пропонує різноманітні конфігурації сидінь для раціонального планування. Його яскравий елегантний салон, який може бути оснащений надміцними стійкими до вандалів сидіннями, гарантує безперебійну циркуляцію пасажирів. Кабіна водія також оптимізована для забезпечення чудових умов праці. Незалежна підвіска переднього колеса, ABS, EBS та ASR пропонують підвищену безпеку як для водія, так і для пасажирів під час поїздок по місту.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.