VECTIO C

Vectio C доступний у двох розмірах: 9.30 м та 10.10 м з максимальною кількістю 78 пасажирів, оснащений подвійними центральними дверима, механічним пандусом і низькою підлогою для зручного доступу. Незалежна підвіска передніх коліс, ABS та автоматична трансмісія сприяють зручному управлінню автобусом у міському русі.
Надійність при тривалій експлуатації поєднана із відносно невисокою ціною Vectio C – розумна і свідома інвестиція.

Категорія:

Двигун

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Продуктивність

Продуктивність та надійність для довготривалої інвестиції.
Розроблений для поїздок центральними вулицями міста, Vectio C забезпечує високий рівень комфорту від щоденних поїздок як для водія, так і для пасажирів.

Vectio C доступний у двох розмірах (9.26 м та 10.10 м) зі зменшеною шириною (2.30 метрів), має неперевершену маневреність для поїздок центральними вулицями міста. Завдяки максимальній пасажиромісткості – до 78 пасажирів та надійності, цей автобус є безпечною та рентабельною інвестицією.

Комфорт

Пасажирський салон VECTIO C просторий і легкодоступний завдяки низькій підлозі та пандусу для інвалідних візків.

Завжди безпечна та комфортна поїздка містом.

Незалежна підвіска передніх коліс, ABS та автоматична трансмісія гарантують плавну, комфортну та безпечну поїздку як для водія, так і для пасажирів. Просторий салон, легкий доступ пасажирів, завдяки низькій підлозі, механічний або електричний пандус для осіб з обмеженими можливостями, широкі центральні подвійні двері та система опускання/підіймання підлоги.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.