KENT U LE

Велика кількість місць автобуса Kent U LE робить його універсальним міжміським транспортним рішенням.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Пасажиромісткість

12,20-метровий Kent U LE має найбільшу пасажиромісткість в модельному ряді міжміських автобусів Otokar, до 73 пасажирів. Він може вміщувати до 49 сидячих пасажирів. Його розмір – ідеальний для рейсових автобусів, а також для міських маршрутів. Це прекрасний вибір для автобусного парку.

Комфорт водія

Покоління двигунів Cummins, що відповідають стандарту EURO 6, більш ергономічне і екологічно чисте. Ергономічна, практична і комфортна кабіна водія. Забезпечує оптимальні умови для управління автобусом в міських і сільських місцевостях. Автоматична трансмісія, ABS та ECAS допомагають водіям керувати автобусом плавно і безпечно.

Комфорт пасажирів

Kent U LE має просторий салон, в якому пасажири можуть вільно рухатися. Міжміський автобус має великі вікна, завдяки яким, салон світлий і пасажири можуть насолоджуватися краєвидами. Пандус, який виїзжджає з подвійних дверей, дозволяє пасажирам з обмеженими можливостями, з легкістю заходити і виходити з автобусу. В залежності від обраної конфігурації, автобус може вміщувати до 2 інвалідних візків.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.