NAVIGO U

Navigo U пропонує усі переваги міжміського автобуса з низькими експлуатаційними витратами. Доступний у двох варіантах довжини (7.80 м та 8.40 м) автобус може вміщувати до 37 сидячих пасажирів. Доступні на замовлення треті двері та платформи для підіймання спрощують посадку пасажирів з інвалідними візками. Універсальний та надійний міжміський автобус Navigo U – ідеальний для маршрутних перевезень та усіх типів маршрутів.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Макс. крутний момент

Дизайн

Призначення NAVIGO U – міжміський автобус з усіма конструктивними особливостями – від дизайну до обладнання.

Комфорт

Navigo U пропонує пасажирам світлий салон і комфортні сидіння. Полиці для зберігання невеликих сумок, а також різні відсіки для більшого багажу ємністю 3.20 м3. Для полегшення посадки пасажирів з обмеженими можливостями, на замовлення, доступна платформа для підйому інвалідного візка. Цей універсальний транспортний засіб оснащений для використання у рейсового або корпоративного автобусу.

Доступність

Цей автобус може вміщувати до 37 сидячих пасажирів та має ліфт для пасажирів з обмеженими можливостями з інвалідними візками.

Керування

Цей автобус на шасі з несучим кузовом обладнаний оптимізованою кабіною водія. Сидіння з пневмопідвіскою, автоматична коробка передач та кермо з регулюванням нахилу забезпечують ідеальні умови для поїздок міськими та сільськими місцевостями на усіх типах доріг. Для водія передбачені 2 спеціальні просторі відділи для зберігання речей.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.