TERRITO U

Розроблений для широкої сфери застосування, Territo U може вміщувати до 63 пасажирів та оснащений полицями для багажу та багажними відсіками загальним об’ємом 5 м3.
Елегантний інтер’єр з LED освітленням та крісла зі змінним положенням спинки та шкіряними підголівниками. Подвійні центральні двері та зона для пасажирів з інвалідними візками, а також на вибір замовника платформа з механізмом підйому для спрощення доступу усіх пасажирів. Territo U оснащений оптимізованим та надійним силовим агрегатом, що забезпечує зменшення експлуатаційних витрат та економію пального.
Автобусом легко керувати, завдяки механічній або автоматичній (на вибір) трансмісії, та незалежній підвісці передніх коліс, що усуває вібрації від нерівних доріг.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Макс. крутний момент

Пасажиромісткість

Territo U доступний у 3 варіантах довжини, є надійним та функціональним транспортним засобом з низькими експлуатаційними витратами. Цей автобус може вміщувати до 63 пасажирів та може використовуватися у різних сферах, наприклад, у якості рейсового автобуса або автобуса для перевезення робітників великих підприємств. Territo U – це економічний та зносостійкий транспортний засіб багатоцільового призначення.

Комфорт

Функціональний дизайн і міцність автобуса Territo U поєднані із відмінним комфортним салоном. Подорож в Territo U комфортна, завдяки його дизайну та внутрішнім пристроям.
Просторий, з великими центральними дверима, Territo U створений для вільної посадки, висадки і пересування пасажирів по автобусу. Завдяки платформі (на вибір), яка піднімається, пасажири з обмеженими можливостями можуть з легкістю заходити в автобус. Елегантний інтер’єр підкреслюється LED освітленням та кріслами зі змінним положенням спинки та шкіряними підголівниками.

Комфорт водія

Territo U оснащений приводним агрегатом нового покоління відповідно до стандарту Euro 6. За рахунок сидіння з пневмопідвіскою, трансмісії (механічній або автоматичній), та незалежної підвіски передніх коліс, що згладжує нерівності на дорозі, комфорт від управління вам гарантований.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.