VECTIO U LE

Vectio U LE – компактний та практичний транспортний засіб, доступний з різними схемами розташування сидінь, може задовольнити усі ваші потреби. В цьому автобусі увага надається доступності – низька підлога, подвійні центральні двері і механічний пандус. Салон – елегантний та просторий. Незалежна підвіска передніх коліс та автоматична трансмісія забезпечують плавне і стійке керування. Мінімальний радіус повороту забезпечує маневреність транспортного засобу. Vectio U LE ідеально підходить для міських та міжміських рейсів, що урізноманітнить ваш автобусний парк.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Макс. крутний момент

Дизайн

Цей автобус з обтічними формами довжиною 9.30 метрів, сучасним дизайном салону та модульними елементами може вміщувати до 33 сидячих пасажирів.
Великі вікна забезпечують широкий кут огляду. Центральні подвійні двері, низька підлога та механічний пандус для інвалідних візків полегшують посадку пасажирів з обмеженими можливостями. В салоні на центральній платформі зручно можуть розміщуватись інвалідні візки і коляски.

Продуктивність

Автобус Vectio U LE має нове покоління високоефективного двигуна (EURO 6), ідеального для міжміських поїздок. Стандартна автоматична коробка передач, кермова колонка з регульованим кутом нахилу та незалежна передня підвіска забезпечують безпечне та приємне керування. Крім того, за рахунок малого радіусу повороту, цей легкий і компактний транспортний засіб – надзвичайно маневрений.

Доступність

Створений для використання на усіх типах доріг. Vectio U LE задовольняє усі потреби користувача з акцентом на доступність.
Невелика ширина (2.30 метрів) автобуса Vectio U LE означає, що ним дуже легко керувати. Він був розроблений для використання в міських і сільських місцевостях. Змінна схема розташування сидінь та обладнання для людей з обмеженими можливостями роблять цей автобус ідеальним рішенням для задоволення щоденних потреб пасажирів.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.