VECTIO U

Vectio U може використовуватися у різних сферах – від міжміських до маршрутних автобусних перевезень. Це універсальне рішення для оптимізації вашого автобусного парку. Може перевозити до 39 пасажирів з багажем 3.5 м3 міжміським сполученням. Великий вибір схем розташування пасажирських сидінь дозволить вам ефективно використати просторий салон. Збільшені центральні двері передбачені для підняття платформи для простішого заїзду інвалідних візків. Незалежна передня підвіска та механічна або автоматична (на вибір) коробка передач гарантує комфорт від керування.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Макс. крутний момент

Дизайн

Vectio U підходить для різних сфер використання, таких як корпоративні та маршрутні перевезення.
Цей міжміський автобус довжиною 9.30 метрів поєднує функціональність та відмінні експлуатаційні показники. Модульне компонування пасажирських місць дозволяє збільшити простір, що робить Vectio U універсальним та економічно вигідним транспортним засобом.
Завдяки розміру автобуса VECTIO U, пасажирський салон і кабіна водія просторі та комфортні.

Продуктивність

Автобус може також оснащуватися (за бажанням) механічною або автоматичною коробкою передач. Завдяки новому поколінню двигуна (Euro 6), Vectio U має високі експлуатаційні характеристики, та викидає менше відпрацьованих газів.

Комфорт

Салон Vectio U оптимізований для міжміських перевезень та може вміщувати до 39 сидячих пасажирів.
Додаткові центральні двері дозволяють використовувати підіймальну платформу для заїзду інвалідних візків. Пасажирський салон просторий і світлий. Кількість місць Vectio U можливо підлаштувати, в залежності від розподілу пасажирів. Також доступні великі багажні відсіки до 3.5 м3.
Незалежна передня підвіска та ергономічна кабіна водія дозволяють комфортне керування під час усієї поїздки.

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.