NAVIGO T

Navigo T не має собі рівних у подорожах невеликих груп. Характеризуючись компактною конструкцією, цей автобус може з легкістю маневрувати на невеликих дорогах. За рахунок надійсності, підтвердженої випробуваннями, автобус Navigo T – ідеальний приміський маршрутний автобус. Викиди та експлуатаційні витрати Navigo T – мінімальні, за рахунок 4-циліндрового двигуна Cummins ISB 4.5 euro 6 та автоматичній (Allison) 6-швидкісній або механічній (Eaton) 6-швидкісній коробці передач. Navigo T доступний у двох варіантах довжини та вміщує до 37 сидячих пасажирів.

Категорія:

Пасажиромісткість

Потужність

Розмір

Тип пального

Макс. крутний момент

Компактність

Navigo T – компактний і маневрений, ідеально адаптований до будь-якого середовища. Ефективність та низькі експлуатаційні затрати роблять Navigo T ідеальним рішенням для перевезень до 37 пасажирів. Navigo T доступний у двох варіантах довжиною: 7.80 м та 8.50 м.

Комфорт

Функціональність салону NAVIGO T забезпечує приємні подорожі на середні та довгі відстані.
Дехто насолоджується пейзажами за вікном; іншим потрібні розваги під час подорожей. Navigo T задовольнить усі потреби, за рахунок всього необхідного обладнання та високого рівня комфорту.
Кабіна водія в Navigo T – ергономічна та функціональна, що гарантує комфортну поїздку водія за кермом. Комфорт – першочергове завдання:
• Сидіння з пневмопідвіскою і підлокітниками
• Кермова колонка з регулюванням куту нахилу
• Безпечне і просте керування, що забезпечує найбільший комфорт для водія
• Системи безпеки останнього покоління (аварійне гальмування, система попередження про виїзд за смугу руху).

Зворотній зв’язок

Звертайтеся до нас у будь-який час, будемо раді оперативно відповісти на всі Ваші запитання.