NAVIGO міжміський автобус, який завоював серце Європи

Міжміський автобус NAVIGO від Otokar, який завоював серця європейців, пропонує багато переваг для ваших потреб у транспорті. Лідер ринку в багатьох країнах у своєму сегменті.

6 вагомих причин, чому обирають автобуси NAVIGO

#1

Завдяки трьом варіантам розмірів від 7,80 м до 9,20 м, NAVIGO можна легко адаптувати відповідно до кількості пасажирів.

#2

NAVIGO був спеціально розроблений для міжміських та туристичних перевезень і пропонує конфігурації, які підходять для регулярних автобусних маршрутів, шкільних маршрутів або туристичних перевезень. Це допомагає NAVIGO ефективно реагувати на різні вимоги до мобільності, з якими стикаються транспортні оператори та місцеві транспортні органи.

 

#3

Понад 3 500 проданих автомобілів по всій Європі та сотні мільйонів кілометрів пробігу з моменту початку випуску NAVIGO довели свою надійність та витривалість для виконання поставлених завдань. Завдяки своїй простій і функціональній конструкції, автобус значно знижує витрати на експлуатацію та обслуговування.

#4

Компактні розміри, вузька рама і малий радіус повороту роблять NAVIGO надзвичайно маневреним і ідеальним для вузьких доріг і вулиць, а також забезпечують відмінну пасажиромісткість.

#5

Коли справа доходить до туристичних перевезень, незалежно від того, чи ви перевозите невеликі групи, чи організовуєте великі тури, NAVIGO пропонує неперевершене співвідношення ціни та якості.

#6

Всі моделі NAVIGO можуть бути оснащені третіми дверима та підйомником для інвалідних візків як додаткова опція, що забезпечує доступ для людей з обмеженою рухливістю. Завдяки такій адаптивній конфігурації в NAVIGO можна розмістити до 9 інвалідних візків в залежності від вибраної довжини автобуса.

Оберіть NAVIGO для вашого автопарку та забезпечте високу ефективність і зниження витрат на експлуатацію та обслуговування.

Для додаткової інформації телефонуйте за номером: 044 496 0000 або залишайте заявку на нашому сайті avtek.ua та очікуйте дзвінка від менеджера!