Безпілотний автобус Otokar успішно пройшов другий етап випробувань

Роботу над безпілотними транспортними засобами сьогодні ведуть чимало провідних виробників автобусів. Турецька компанія Otokar нещодавно оголосила про те, що успішно закінчила другий етап випробувань такої машини, під час якого тестувалося програмне забезпечення і безпосередньо безпілотне керування. Загалом планується провести чотири етапи.

Зазначимо, що безпілотний автобус Otokar розроблено у співпраці зі стамбульським університетом Okan — і трирічна робота дала свої результати.

Автономний автобус досяг рівня, коли він забезпечує надточне керування навіть на низьких швидкостях, зокрема в складних дорожніх ситуаціях — на відстанях до 30 км. Машина побудована на вузлах і агрегатах серійної низькопідлогової моделі великого класу Kent C.

Зазначимо, що компанія Otokar є виробником перших у Туреччині електричних автобусів, які сьогодні вже успішно експортуються. Упродовж останніх 10 років компанія виділяє до 8% свого обороту на дослідження і перспективні розробки.

“Наш автономний автобус забезпечить інфраструктуру для автономних міських транспортних засобів, які Otokar розробить у рамках програми Європейського Союзу, метою якої є досягнення нульової аварійності на дорогах до 2050 року”, — зазначив генеральний директор Otokar Сердар Гергюч.

Источник: freezmi.io